09:49
Гордість нашого району

  В 2019/2020 н.р. учні закладів загальної середньої освіти Берегівського району прийняли участь у всеукраїнських учнівських олімпіадах.

         У І етапі олімпіад взяли участь 4939 учнів, у ІІ етапі – 1064 учнів.

  Переможцями ІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стало 195 учнів. За кількістю переможців серед ЗОШ І-ІІІ ст. стали: Берегівська угорська гімназія ім. Габора Бетлена – 66 уч., Ліцей з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги – 40 уч., Свободянська ЗОШ І-ІІІ ст. – 18 уч., Батівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 11 уч., Гатянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Ковача Вільмоша  - 9 уч., а серед ЗОШ І-ІІ ст.: Квасівська ЗОШ І-ІІ ст. – 9 уч., Запсонська ЗОШ І-ІІ ст. – 5 уч. 

Відділом з питань освіти райдержадміністрації освіти  були створені належні умови для організованого проведення ІІ  етапу (районного) Всеукраїнських учнівських олімпіад.

На обласну олімпіаду в м. Ужгород було відправлено 56 учнів. Відповідно до Положення про умови і порядок проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад 17 учнів стали переможцями ІІІ (обласного) етапу:  

Диплом І ступеня посіяли – 4 учні:

з угорської мови та літератури :  Леньов Барбара, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. з угорською мовою навчання с. Оросієво та  Палл Ласло, учень 11 класу Ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги;

з математики: Шюто Жомбор, учень 7 класу Берегівської угорської гімназії ім. Габора Бетлена;

з інформаційних технологій: Балог Андрій, учень 8 класу Берегівської угорської гімназії ім. Габора Бетлена     

Диплом ІІ ступеня вибороли – 6 учні з наступних закладів освіти:

з інформаційних технологій: Новіков Ерік, учень 11 класу Берегівської угорської гімназії ім. Габора Бетлена;

з біології: Чома Богларка, учениця       8 класу Батівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Сільваші Жолт, учень 10 класу Ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги;

з угорської мови та літератури: Орос Богларка-Чілла, учениця 10 класу Ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги;

з української мови та літератури в школах з угорською мовою навчання: Ясінська Софія, учениця 8 класу Берегівської угорської гімназії ім. Габора Бетлена;

Диплом ІІІ ступеня вибороли – 7 учнів:

з географії: Турані Степан, учень 8 класу Квасівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

з угорської мови та літератури: Сані Кентура, учениця 10 класу Ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги та Орос Корнелія, учениця 11 класу Ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги;

з англійської мови: Радванські Агоштон, учень 11 класу Берегівської угорської гімназії ім. Габора Бетлена;    

з математики: Гайош Домініка, учениця 10 класу  та Палл Ласло, учень 11 класу Ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги;

з біології: Дублей Анастасія, учениця 11 класу Свободянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможцем ІV етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стала Іванюк Меліса, учениця 6 класу Нижньореметівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

         Результати Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів свідчать про високий рівень знань учасників. Більшість учнів впоралися із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці.    

Переможці (І місця) районних(ІІ етап), обласних(ІІІ етап) та Всеукраїнських олімпіад(ІV) та конкурсів будуть нагороджені грамотами відділу з питань освіти та грошовими преміями.

 

СПИСОК переможців районного етапу Всеукраїнських олімпіад 2019-2020 н.р. гордість району
Переглядів: 41 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar