План

роботи секції вчителів іноземної мови

шкіл Берегівського району

дата проведення – 28 серпня 2015 року

місце проведення – Берегівська угорська гімназія

                                    імені ГабораБетлена

 1. Звіт про роботу РМО вчителів іноземної мови за 2014-2015 навчального року:

а)   проведення методичної роботи;

 1. ) проведення та результати ІІ та ІІІ турів Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови (англійська, німецька);
 2. )   атестація вчителів іноземної мови району у 2014-2015 н.р.
 3. Методичні рекомендації щодо вивчення іноземної мови у 2015-2016 н.р.
 4. методичні рекомендації щодо проведення Першого уроку в ЗНЗ району в 2015-2016 н.р.

4. Про спільний проект відділу освіти, Закарпатської протестантської спілки угорців Закарпаття та спілка Femmesd'Europe (Брюсель)

 

 

Звіт про роботу методиста Поковба Є. О.

за 2014-2015 навчальний рік

            Метою методичної роботи є науково-методичне забезпечення завдань концепції навчальних програм, що реалізується через постійне удосконалення навчально-виховного процесу, задоволення освітніх потреб вчителів, створення умов щодо їхнього фахового функціонування та особистісної самореалізації, оволодіння ними сучасним змістом і технологіями навчання і виховання, методами наукового аналізу власної педагогічної діяльності, засобами вирішення педагогічних задач, спрямованих на розвиток особистості учня, його соціалізації.

               Таким чином, методична робота з учителями полягає в наданні їм професійної допомоги, підвищенні їхньої кваліфікації: організації методичних об’єднань, семінарів, лекцій, консультацій.

            26 серпня 2014 року було проведено секційне засідання вчителів іноземних мов, де було обговорено звіт про роботу м/о з 2013-2014 н.р. та завдання на новий навчальний рік, а також методичні рекомендації щодо вивчення іноземної мови у 2014-2015 навчальному році та особливості впровадження нового державного стандарту загальної середньої освіти у 2014-2015т н.р. в 3,6 класах.

Проведені семінари-практикуми:

 • 17 листопада 2014 року було відряджено на семінар-тренінг Екзаменаційного департаменту Кембриджського університету група вчителів англійської мови Берегівського району в такому складі: Тодьєрішко Е.В., Фабіян М.Ю., Гнатик К.Б.,Олас-Матей Г.П., Солнокі Є.К., Деме Л.Л., Бакура Ж.С., Пфейфауф М.К.
 • 8 грудня 2014 року проведено семінар-практикум з англійської мови на базі Берегівської угорської гімназії по темі «Використання мультимедійних комп’ютерних презентацій у процесі викладання іноземної мови».Відкритий урок був проведений у 5-А класі вчителем Тодьєрішко Е.В.
 • 17 лютого 2015 року проведено семінар-практикум з англійської мови на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Свобода по темі «Навчання усного мовлення на уроках англійської мови». На семінарі було представлено: урок у 2 класі „Частини тіла. Одяг” (Ізай О. Я. – вчитель англійської мови), та урок у 7-му класі “Cinema. Favourite films and  actors.” (Ребрик Н. М. – вчитель англійської мови).

У вересні поповнила статистичні та аналітичні дані про вчителів. В результаті цього відправила вчителів англійської та німецької мови в ЗІППО на курси а саме: з 08 по 26 вересня Гевці Беату Одонівну(Гатянська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Ковач Моніку Золтанівну(Великоберезька ЗОШ І-ІІІ ст.), з 06 по24 жовтня ТодьєрішкоЕріку Вікторівну (Берегівська угорська гімназія), 16 січня на очно-заочні курси Фабіян Марту Юліївну (Берегівська угорська гімназія), з 02 по 20 березня БаюсЕрікуБертолонівну(Батрадівська ЗОШ І-ІІ ст.), з 06 по 24 квітня Товт Наталію Тіборівну (Батрадівська ЗОШ І-ІІ ст.) та БабелЖужанну Олександрівну (Бенянський НВК), з 05 по 26 травня Ребрик Наталію Михайлівну (Свободянська ЗОШ І-ІІІ ст.). та Солнокі Єлизавету Карлівну (Дийдянська ЗОШ І-ІІ ст.) а також Торську Наталію Миколаївну вчительку німецької мови Яношівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Організувала та провела районну учнівську олімпіаду з іноземної мови:

- з англійської мови 13 листопада

- з німецької мови 20 листопада.

За результатами районних олімпіад організувала команду учнів для участі у ІІІ (обласному) турі Всеукраїнських предметних олімпіад в такому складі: з англійської мови брали участь троє учнів Берегівської угорської гімназії – НодьВівіенШандорівна (9 клас), Кун Лаура Тіборівна та Філе Петер Бейлович (11 клас). З німецької мови брали участь двоє учнів Берегівської угорської гімназії – БіртаБернадетт Степанівна таЛивчейДюло Валентинович (10 клас).

Переможцем ІІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови стала НодьВівіенШандорівна. Учениця зайняла ІІ місце та брала участь у відбірково-тренувальних зборах, але не попала в збірну команду на ІV тур.

Атестаційною комісією відділу освіти Берегівської райдержадміністрації вчителів іноземної мови проатестовано з слідуючими висновками:

 Відповідає займаній посаді та раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та званню «Вчитель- методист»:

 1.   Фабіан Марта Юліївна – вчитель англійської мови Берегівської угорської гімназії

Відповідає займаній посаді та раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «Старший вчитель»:

 1. Іванчик Ірина Олександрівна – вчитель німецької мови Мужіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «Старший вчитель»:

 1. Кедебец-Гержені Ілона Вінцеївна – вчитель географії та англійської мови Шомської ЗОШ І-ІІ ст.

Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:

 1. Греба-Петраш Лівія Іштванівна – вчитель англійської мови Малобийганської ЗОШ І-ІІ ст.

Відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

 1. Гунза Михайлина Михайлівна – вчитель англійської мови в початкових класах Свободянської ЗОШ І ст.
 2. Ізай Ольга Ярославівна – вчитель англійської мови Свободянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Атестаційною комісією відділу освіти Берегівської райдержадміністрації затверджено рішення атестаційних комісій навчальних закладів:

Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»:

 1. Деметер Єва Степанівна вчитель англійської мови Гутівської ЗОШ І-ІІ ст.
 2. ТовтЖужанна Василівна – вчитель англійської мови Батівської школи-сад І-ІІ ст.

Відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»:

 1. ТодьєрішкоЕріка Вікторівна – вчитель англійської мови Берегівської угорської гімназії
 2. Вдовиченко Ванда Вячеславівна – вчитель англійської мови Берегівської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ст.

Відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

 1. Прокопчук Вікторія Михайлівна – вчитель англійської мови Берегівської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ст.
 2. Якоб Лівія Тіборівна – вчитель англійської мови Гечанської ЗОШ І-ІІ ст. 

Методист РМК                                                        Поковба Є.О.