__________________________________________________________________________________________________

Завдання для ІІ (районного, міського) етапу
ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка    

СКАЧАТИ    

__________________________________________________________________________________________________

Завдання для ІІ (районного, міського) етапу

ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

СКАЧАТИ    

__________________________________________________________________________________________________

    ПРИЗЕРИ

ІІ  етапу

ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови

ім. П. Яцика

 

3 клас

        Немає призерів

 

4 клас

ІІІ місце- Гук Олександра Романівна, Свободянська ЗОШ І ст..

 

5 клас

  І місце - Іванюк Меліса Миколаївна, Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст.

           ІІІ місце - Бакша Олександра  Олександрівна , ЗОШ – сад I-II ступенів с.м.т. Батьово

          6клас

Немає призерів

 

7 клас

 

  ІІІ місце – Сокач Вікторія Романівна, Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст

 

8 клас

          ІІ місце - Штах Євгенія Віталіївна, Свободянська ЗОШ І-ІІІ    ступенів.

        ІІІ місце – Глеба Даніела Михайлівна, Квасівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

9 клас

ІІІ місце – Галько Дарина Андріївна,  Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст

 

10 клас

Немає  призерів

 

11 клас

Немає  призерів

_____________________________________________________________________________________________________________

Результати Міжнародногоматематичного конкурсу «Кенгуру»

У Берегівському районі 19 березня відбувся  Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», дякуючи справжнім педагогам-ентузіастам, кількість «кенгурят» з року в рік зростає. Рівеньпопулярності конкурсу «Кенгуру»  в значніймірізалежитьвідуспішноїроботивчителів математики і класоводів. Щираподякавсімучасникам і організаторамМіжнародногоматематичного конкурсу «Кенгуру», якісвоєюпрацеюзабезпечуютьефективну роботу з обдарованоюмолоддюБерегівського району, адже, конкурс «Кенгуру» сприяє активному розвиткурозумових, творчих і, звичайно, математичнихздібностейшколярів. Хочеться також щиро подякувати вчителям, які кожного року здійснюють переклад завдань конкурсу на угорську мову, надаючи цим можливість великій кількості угорськомовних школярів долучитися до міжнародного конкурсу. Це  директор СіладіЛайошЛайошович разом з учителями математики Варівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з угорською мовою навчання ім.ФеренцаРакоці ІІ ,  учитель Гатянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   ПобранськаЄлізаветаБейлівна ,  учителі математики Берегівської угорської гімназії ім.ГабораБетленіБалажіБорбалаЗолтанівна та Філе-Ковач ЕрікаАдальбертівна.
 Ось такі цьогорічні результатиконкурсу, а саме:

Навчальний заклад

Прізвище, ім’я, по батькові шкільного координатора

Кількість учасників які взяли участь у конкурсі

Відмінний результат

Добрий результат

1

Берегівська угорська гімназія

Філе-Ковач ЕрікаАдальбертівна

95

5

29

2

Ліцей с. В.Береги

ВерешЕрікаЙовжефівна

 

79

1

8

3

ВарівськаЗОШ І-ІІІ ст.

ДебреценіЕленаДюлівна

65

-

5

4

ВеликоберезькаЗОШ І-ІІІ ст.

Мештер Клара Федорівна

59

-

10

5

ГатянськаЗОШ І-ІІІ ст.

Орос Валентина Балінтівна

 

42

-

22

6

МужіївськаЗОШ І-ІІІ ст.

Беляєва Ірина Омелянівна

39

-

6

7

БатівськаЗОШ І-ІІІ ст.

БаюсЄлізаветаЯношівна

38

1

7

8

ЗапсоньськаЗОШ І-ІІ ст.

БакшаКаталінБейлівна

36

-

2

 

Навчальний заклад

Прізвище, ім’я, по батькові шкільного координатора

Кількість учасників які взяли участь у конкурсі

Відмінний результат

Добрий результат

9

ШомськаЗОШ І-ІІ ст.

ВерешКаталін Олександрівна

34

-

6

10

КосоньськаЗОШ І-ІІІ ст.

ВаргаЮдітаЗігмундівна

26

-

15

11

Батрадівська ЗОШ І-ІІ ст.

Комарі Катерина Михайлівна

22

-

7

12

ЯношівськаЗОШ І-ІІІ ст.

Вірван Наталія Олексіївна

21

-

11

13

ГутівськаЗОШ І-ІІ ст.

Товт Розалія Андріївна

20

-

-

14

Великобийганська ЗОШ І-ІІ ст.

ГерічГабріеллаГаборівна

18

-

5

15

БоржавськаЗОШ І-ІІ ст.

ФедорскіАндреяБейлівна

18

-

1

16

Четфалвівська ЗОШ І-ІІ ст.

ВаргаАнікоБейлівна

18

-

13

17

ГолаборськаЗОШ І-ІІ ст.

ТовтБейлоБейлович

17

-

3

18

ПопівськаЗОШ І-ІІ ст.

Нодь Марія Юліївна

16

-

1

19

МалобийганськаЗОШ І-ІІ ст.

ТагіАттіла Степанович

17

-

-

20

БерегівськаЗОШ – інтернат І-ІІІ ст.

Степанов Василь Васильович

15

-

1

21

ЧомськаЗОШ І-ІІІ ст.

Троп Єва Миколаївна

13

1

6

22

Рафайнівська ЗОШ І-ІІ ст.

Левдар МаріяАрпадівна

7

1

-

 

ВСЬОГО

 

715

9

157

 

Підготував районний координатор конкурсу

методист РМК Поллогі А.Л.      

 

 

Шановні вчителі математики та фізики!
 
Виставлені остаточні  результати Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру ", яке можна знайти на сайтіhttp://www.kangaroo.com.ua/, а також результати Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня" на сайті http://levenia.com.ua/. Грамоти будуть пізніше, додатково всі будуть повідомлені.
 

З повагою Поллогі А.Л.