10:25
ЗУСТРІЧ З МІНІСТРОМ ОСВІТИ і НАУКИ УКРАЇНИ

18 листопада 2017 року у великому залі Берегівської РДА відбулася зустріч освітян району та міста Берегово з Лілією Михайлівною Гриневич, Міністром освіти і наук України.

У ході зустрічі , очільниця МОН детально ознайомила освітян із новим Законом «Про освіту», зокрема, детально зупинилася на  7-мій статті  ЗУ «Про освіту», яка регулює мову навчання. У ході зустрічі  пані Гриневич намагалася спростувати низку міфів і перекручувань, які виникли навколо славнозвісної статті.

Після виступу Міністра, відбувся діалог, кожен охочий міг задати питання до Лілії Михайлівни.  Голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак озвучив деякі питання проведеної інспекції у освітніх закладах Берегівського району та м.Берегово, яка відбувалася 15-16 листопада.

Освітяни також мали змогу поставити свої запитання Народному депутату Кремінь Т.Д., який є чинним головою підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівнику департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганні Іванівні Сопковій, а також поспілкувати з директором Українського центру оцінювання якості освіти Вадимом Карандієм. 

Зустріч Міністра освіти і науки України з освітянами району була дуже необхідною. Важливо, що кожен зміг донести свою позицію і бути вислуханим. Тим паче, що Лілія Гриневич запропонувала створити робочу групу з питань удосконалення методики викладання української мови та розробки нових програм і підручників саме для дітей кожної національної меншини.

На завершення вичтелі української мови та літератури мали змогу поспілкуватися із з провідним менеджером студії онлайн-освіти EdEra ( "ГО Ед.кейшнал ера") Олександром Папішем, який ознайомив педагогів із розробленою методикою "ЗМІШAНОЇ ОСВІТИ".

Переглядів: 177 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar