09:32
ЗАСЛУЖЕНА ВІДЗНАКА

 На четвертому обласному фестивалі-конкурсі «Воскресни писанко» - 2018 зібрали понад 17 тисяч символів Великодня
29 березня в Ужгороді, на головній площі Закарпаття перед облдержадміністрацією, урочисто відкрили четвертий обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!». Тут представили свої роботи на 57-ми «писанкових» деревах  команди з усіх куточків Закарпаття - тисячі писанок, виготовлених дитячими руками в різних техніках, великодні сувеніри, композиції. 

Найкращих у конкурсі визначили в трьох номінаціях: серед місцевих органів управління освітою, професійно-технічних та навчальних закладів обласного підпорядкування. Серед критеріїв оцінювання – різні техніки виконання писанок, відповідність регіональним традиціям у розписі, орнаменті, колористиці. Також оцінювали й оригінальність конструкції дерева.

Відділ освіти, молоді та спорту Берегіської райдержадміністрації також представив своє "писанкове" дерево з композицією. Пишаємося тим, що великодня експозиція Берегівського району зайняла ІІ місце, за що дякуємо всім освітянам району та їх вихованцям, які долучилися до її створення.
 Учасників фестивалю привітали керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, директор департаменту освіти та науки Ганна Сопкова.

В рамках  обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» в атріумі Закарпатської ОДА розгорнули тематичну виставку рушників – вироби освітян та їхніх вихованців. У фойє також експонується і великодня фотовиставка.  

Цьогоріч на фестивалі оголосили і про встановлення рекорду, зафіксований представником Національного реєстру рекордів України: «за найбільшу кількість «великодніх дерев» на одній локації,  близько 17 000 писанок». 
    Милуватися писанками на площі Народній в Ужгороді, а також оглянути виставку у фойє Закарпатської ОДА всі охочі зможуть до 24 квітня.  

Переглядів: 243 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar