16:25
У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ ПРОЗВУЧАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

 Сьогодні, 3 вересня 2018 року, для 638 першокласників прозвучав перший дзвоник у закладах загальної середньої освіти Берегівського району.

За рекомендацією Міністерства освіти та МОЗ, цьогорічні світкування "Свята першого дзвоника" проводилися нетрадиційно - у вигляді родинного свята, квестів, флешмобу, Дня відкритих дверей. Скорочений сценарій без довгих промов прийшовся до смаку не тільки учням, а й вчителям і батькам. Щиро привітати школярів встигли всі гості, запрошені на свято. Не обійшлося свято і без виступів першокласників, які прийняли присягу першокласника і читаючи вірші, пообіцяли, що  старатимуться сумлінно вчитися.

Навчальний рік 2018\2019 приніс оновлення в систему освіти - в країні розпочато проект "Нова Українська школа".  Цього року приділено велику увагу поліпшенню умов навчання – окрім нових підручників, цієї осені на першачків чекають оновлені сучасні меблі, наочні посібники та велика кількість комп’ютерної техніки. 

Підготовка до навчання по-новому тривала все літо – до Закладів освіти надходили нові меблі, підвозились комп’ютери і оргтехніка. Державні починання було гідно підтримано місцевою владою. Школярі розпочали навчальний рік в комфортному середовищі – всі перші класи ЗЗСО району отримали сучасні чарти, класні та магнітні дошки, оргтехніку, унаочнення методині матеріали необхідні для навчального процесу, а також меблі та оснащення для зони відпочинку . 

Переглядів: 51 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar