19:57
У РАЙОНІ ВІДКРИТО ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

 Сьогодні, 30 серпня 2018 року відбулося відкриття новоствореного Берегівського районного інклюзивно-ресурсного центру на базі медичного корпусу Бенянського навчально-виховного комплексу. На відкритті були присутні  очільниця  відділу освіти, молоді та спорту Дьенді Шімон, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка,  голова районної ради Йосиф Шін. За результатами конкурсу, очолила БРІРЦ Фединишинець Марія Петрівна. 

Створення центру фінансувалося за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Керівники району оглянули новенькі кабінети, оснащенні згідно останніх вимог і стандартів МОН України.
Тут є все, що потрібно для найкращого навчання діткам з особливими потребами – нові кольорові меблі, інтерактивні дошки, кімната дефектолога, логопеда, психолога, вчителя фізкультури – з відповідним оснащенням.

«В останній рік у галузі освіти зроблено чимало. Чи не вперше в Україні виділено значне державне фінансування на створення рівних умов для дітей з особливими освітніми потребами – 509 мільйонів гривень на 2018 рік. Саме у такому розмірі у держбюджеті передбачили субвенцію на інклюзивну освіту. Інклюзивна освіта є складовою концепції НУШ. На рівні держави, підтримкою і впровадженням інклюзивного навчання опікується дружина Президента – Марина Порошенко. Це дуже позитивні зміни, які свідчать наскільки її суспільство захищає невід’ємні права кожної людини», - зауважив голова райдержадміністрації.

Переглядів: 120 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar