21:11
СВЯТО ДОШКІЛЛЯ РАЙОНУ

 27 вересня, у районному Будинку вчителя, відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля. Привітати працівників дошкілля прийшли очільниця відділу освіти, молоді та спорту Дьенді Шімон, голова РК профспілки працівників освіти і науки Тіводор Бачков, завідувачка райметодкабінету Катерина Комарі, а також керівники району – перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Матій та заступник голови районної ради Василь Горват.

Вихованці дитячих садочків подарували своїм наставникам яскравий і насичений емоціями концерт.  Присітніх вітали вихованці Свободянських садочків №1 і №2, Запсоньського та Шомівського закладів дошкільної освіти та талановитий педагог Гутівського закладу дошкільної освіти.

За високий професіоналізм, наполегливу працю , добросовісне виконання своїх обов'язків, кращих працівників дошкільної освіти району  нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти, молоді та спорту і РК профспілки.

Також, під час урочистостей, підведено підсумки районного конкурсу "Найкраща медична сестра ДНЗ". За перемогу у конкурсі нагороджено:

- за І місце - Бенкев Маріанна, медична сестра Бенянського навчально-виховного комплексу;

-  за ІІ місце - Кондор Маріанна, медсестра Квасівського зокладу дошкільної освіти;

- за ІІІ місце - Бороньї-Галас Єва, медсестра Горонглабського навчально-виховного комплексу;

В цей день, про важливість дошкільної ланки освіти говорили всі присутні. «Праця вихователя деколи недооцінена і надзвичайно відповідальна. Працівники дошкільних закладів освіти проводять з маленькими дітками багато часу, віддаючи їм свою турботу і увагу. Саме від виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху залежить майже все наше майбутнє. Шановні працівники дошкільних закладів, здоров’я вам, наснаги, добробуту і натхнення. Нехай робота приносить вам задоволення, і нехай садочки будуть наповнені щасливими дитячими посмішками!», -  пролунало у привітанні першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Матія. 

 

Переглядів: 90 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar