20:15
РОЗВИТОК ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КАРПАТСЬКОГО БАСЕЙНУ

Сьогодні, 18 квітня, були проведені урочистості з нагоди завершення ремонтів у дошкільних навчальних закладах сіл Оросієво та Мочола, а також Кідьошського навчально-виховного комплексу, які відбулися в рамках програми" Розвиток дошкільних закладів Карпатського басейну", що реалізується за підтримки Угорського уряду у співпраці із Закарпатським угорськомовним педагогічним товариством. В рамках цієї програми покращено умови майже всіх закладів дошкільної освіти району..Поряд з покращенням матеріальної бази дошкільні заклади отримують інтерактивниі комплекти, до складу чкого входить ноутбук, проектор та принтер, а також комплекти розвиваючих іграшок.

В урочистостях взяли участь Грежа Іштван, представник уряду Угорщини; Іштван Петрушка, голова районної адміністрації; Йосиф Шін, голова районної ради; Орос Ілдіка, керівник Закарпатського угорськомовного педагогічного керівництва; Шімон Дьєнді, начальник відділу освіти, молоді та спорту; голови сільських рад, представники церковних конфесій та запрошені гості.

Маленькі вихованці радували всіх своїми виступами , а присутні не скупилися на теплі слова та подарунки.
«Окремо хочу подякувати угорському уряду за підтримку, вчителям та вихователям за теплу зустріч та підготовку дитячих номерів. Ваша робота, ваше виховання – наше майбутнє», - наголосив Іштван Шімонович.

Переглядів: 59 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar