Головна » 2018 » Липень » 25 » РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ПРЕМІЮ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ
15:20
РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ПРЕМІЮ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

Увага! Талановита молодь, чекаємо ваших ініціатив

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії “Цитрус”.
Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету. Основна мета – розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно і відповідально. Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування. Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбанісгика, волонтерство.

Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів Social Projeci Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням. https://awards.org.ua/ .

За детальнішою інформацією можна звертатися за телефоном (093) 100 73 76.

Берегівська районна державна адміністрація

Переглядів: 10 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar