13:28
Про відзначення Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана

Про відзначення Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана

 

В усіх загальноосвітніх закладах Берегівського району було організовано та проведено ряд виховних та святкових заходів.

Батівська ЗОШ І-ІІІ ст. запросила  вчителів - пенсіонерів та ветеранів праці, які за круглим столом розповідали про своє життя, старшокласники навідалися доодиноких  пенсіонерів, яким до допомогли по господарству.

Старшокласники Попівської ЗОШ І– ІІ ст. прибрали могили ветеранів Другої світової війни.

У Нижньореметівській ЗОШ І -ІІ ст..на годинах спілкування класні керівники розповіли учням про необхідність шанобливого ставлення до літніх людей, виробляючи в характері мотиваційну установку на обов’язковість допомоги людям похилого віку.

У Яношівській ЗОШ І – ІІІ ст.. учні школи привітали своїх бабусь та дідусів з міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветеранів; практичний психолог провела бесіду   «Добром зігріємо серця» з учнями 9-11 класів; педагогом-організатором було проведено акцію “Шануймо старість: допомога літнім людям”; класними керівниками 1-11 класів проведено виховні години;  педагогом-організатором проведено конкурс малюнків «Моя бабуся», «Мій дідусь» для учнів 1 – 4 класів.

У Косоньській ЗОШ  І-ІІІ ст.. було проведена виставка книг і літературних творів на дану тематику та конкурс малюнків.

Учні  Гатянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ковача Вільмоша виготовили вітальні листівки для педагогів похилого віку та  актив учнівського самоврядування підготовив святкове привітання педагогам старшого покоління.

У Горонглабському  НВК І-ІІ ст. учні школи відвідали людей похилого віку села Горонглаб, та допомогли їм у господарстві, педагог-організатор разом з учнями школи прибрали могили ветеранів війни.

У Великоберезькій ЗОШ І-ІІІ ст. були проведені наступні заходи:

концерт до Дня вчителя для вчителів ветеранів педагогічної праці,

інформаційна виставка: «1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку», учні 10 – 11 класів  допомогли пенсіонерам по годосподарству.

Серед навчальних закладів які долучились до відзначення міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана були  Берегівська спеціалізована школа-інтернат, Берегівська угорська гімназія ім. Г.Бетлена, та інші.

 

Переглядів: 14 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar