23:29
ПОЗАЧЕРГОВА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗНЗ РАЙОНУ

Сьогодні, 2 березня 2018 року,  у великому залі Берегівської РДА відбулася нарада з директорами закладів загальної середньої освіти району.

У нараді взяли участь голова Берегівської РДА І.Петрушка, головні спеціалісти відділу та методисти РМК.

В рамках Угоди про співпрацю між відділом освіти Берегівської РДА та відділом соціально-гуманітарної політики Воле-Баранецької ОТГ на нараді представив досвід роботи свого закладу директор Баранівецького НВК Пазюк Сергій Зіновійович. Розроблений ним проект моделі методичної роботи в освітньому окрузі переміг в україно-польському проекті "Лідери освітніх ініціатив" у 2011 році. У 2016 році Сергій Зіновійович представляв Україну в якості експерта з питань вдосконалення фахової підготовки педагогів у Варшаві. Сергій Зіновійович приймає активну участь у процесах децентралізації освітньої галузі та виступав в якості експерта від DESPRO на EdCamp Україні в Харкові в 2017 році. 

Також розглядалося питання результьатів моніторингу захворюваності серед учнів та вихованців закладів освіти, за результатами якого було прийнято рішення продовжити карантин у закладах освіти району, які знаходяться у оперативному управлінні відділу освіти, молоді та спорту до 7 березня 2018 року.

Переглядів: 68 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar