08:37
ПІДГОТОВКА ДОШКОЛИ

22 березня 2018 року, на базі дошкільного підрозділу Бенянського навчально-виховного комплексу, відбулося методоб'єднання вихователів дошкільних груп закладів дошкільної освіти району. На заході розглядалося питання підготовки дітей до школи.

Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов'язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей.  Головний пріорітет у питанні освіти дитини на етапі підготовки до школи, як і всього періоду дошкільного дитинства, має належати загальному розвитку дитини. Саме це заезпечує подальшу успішність навчання дитини у школі і означає, що педагоги дошкільних установ і батьки, діти яких ідуть у школу, повинні піклуватися про те, щоб у першокласників були сформовані загальні здібності та якості особистості, необхідні для здійснення принципово нової для них навчальної діяльності.

Під час заходу присутні мали можливість переглянути комплексне, підсумкове заняття із дітьми старшої групи, яке провела, на високому професійному рівні вихователь Варга Габріелла. 

Також обговорювалося питання моніторингу дітей дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі та діагностики готовності до школи.

Переглядів: 35 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar