19:01
ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З НАЙМЕНШИМИ

Сьогодні, 11.04.2018 року, на базі Квасівського ДНЗ відбулося методоб'єднання вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти району, на якому розглядалося питання організації освітнього процесу з найменшими вихованцями.

Ранній вік – найвідповідальніший період у житті дитини, оскільки в цей час закладається фундамент майбутньої особистості, формуються основи фізичного і психічного здоров’я. Домінантною в роботі є забезпечення гуманних безпечних умов життєдіяльності, збереження та зміцнення здоров’я і повноцінного фізичного розвитку кожної дитини, зважаючи на її потреби, індивідуальні можливості, антропометричні показники.  У період раннього дитинства відбувається становлення і розвиток усіх психічних процесів – сприймання, пам’яті, наочно – дійового мислення, уяви.  Завдання педагогів, батьків – організовувати та всіляко підтримувати у дитини інтерес до певних видів діяльності, вправляти її в умінні зосереджуватися на предметах довкілля, об’єктах і явищах природи. Сприйняття їх дитиною (зором, слухом, нюхом, смаком, за допомогою тактильних відчуттів ), обстеження, порівняння, маніпулювання є школою сенсорного розвитку, що, у свою чергу, лежить в основі пізнавальної сфери дитини. Не менш важливим є створення в дошкільних навчальних закладах розвивальних умов, атмосфери затишку, тепла, довіри, надійності для становлення пізнавальної активності дитини, забезпечення її емоційної стабільності. 

Під час заходу, досвідчений вихователь Ногач Наталія, поділилася досвідом роботи з колегами. Присутні мали змогу переглянути інтегроване заняття з використанням сенсорного столика з пісочницею. 

Методист РМК, Турані Ярослава, надала методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у групі раннього віку.

Переглядів: 97 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar