22:21
КОНКУРС ПЕДМАЙСТЕРНОСТІ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2018"

«Найкращий учитель той, хто, духовно спілкуючись з дитиною, забуває, що він учитель і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки свого вихованця, і слово в його устах стає потужним знаряддям впливу на молоду людину», - писав  В.Сухомлинський.

Саме таких учителів днями гостинно зустріла Берегівська угорська гімназія ім. Габора Бетлена для їхнього професійного змагання «Учитель року-2018». 

У І турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»  у номінації «Українська мова і література»  серед учителів Берегівського району брали участь:

Кидибиц Лариса Ярославівна, вчитель Попівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів з угорською мовою навчання Берегівського районної ради із творчим доробком «Упровадження методів і навчальних технологій комп’ютерної лінгвістики на уроках української мови у школах з угорською мовою навчання».

Палош Наталія Іванівна, вчитель Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ступенів з угорською та українською мовами навчання Берегівського районної ради із творчим доробком «Розвиток творчого мислення учнів на уроках української мови та літератури засобами інноваційних технологій».

Учасники конкурсу  презентували свій педагогічний досвід. Конкурс мав такі етапи:

  • перегляд  відеорезюме
  • конкурсне випробування «Практична робота»
  • конкурсне  випробування  «Методичний практикум»
  • творчий конкурс «Я роблю це так…»
  • конкурсне випробування «Урок» 

          Конкурс  є конкурс. У ньому завжди є переможці та переможені. І не важливо, кому більше поталанило. Головне, що  під час проведення конкурсу «Учитель року-2018» відчувалась тепла атмосфера та невимушене спілкування між конкурсантами та членами журі.

Ми вдячні усім учасникам за витримку, активність, творчість і професійну відкритість. Бажаємо їм успіхів, наснаги та нових педагогічних звершень.

Світлана Ньорба

Переглядів: 109 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar