23:06
КОНКУРС ДЕКЛАМАТОРІВ "ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ"

15 грудня 2017 року, на базі Берегівської угорської гімназії відбувся конкурс декламаторів "ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ"

Hit, Remény, Szeretet" szavalóverseny a Beregszászi Magyar Gimnáziumban

December 15-én immár hagyományosan sor került a gimnáziumban a " Hit, Remény, Szeretet" szavalóverseny levezetésére. E rangos rendezvényen megjelentek a történelmi egyházak képviselői, akik köszöntötték az egybegyűlteket és a Karácsony igazi lényegéről, a Krisztus-várás öröméről beszéltek megszólítva mindannyiunkat. 

Négy korcsoportban zajlott a verseny, I kategóriában az első négy osztályosok versenyezhettek, II kategóriában ötödiktől nyolcadik osztályig, III kategóriában a felsősök és végezetül a IV katagóriában a felnőttek szavalhattak.

A rendezvény során érezhettük az ünneo hangulatát, a versek által pedig lelkünk egy   magasabb szférában szárnyalhatott.

Köszönjük a magyartanárok szervezését és az ezzel járó áldozatos munkájukat.

Переглядів: 62 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar