21:38
GoCamp Берегівщина

З 13 по 23 серпня на базі п'яти закладів освіти Берегівського району (Великоберезькій, Яношівській, Свободянській ЗОШ І-ІІІ ст., Свободянській ЗОШ І ст та Берегівській школі-інтернат) організовано мовні табори GoCamp. Під час табору учні матимуть можливість закріпити свої знання з англійської мови та поспілкуватись з волонтерами з Англії, Польщі, Турції, Єгипту та менторами з усіх куточків України!

На відкриття мовного табору, в село Великі Береги завітали заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, представник посольства Америки в Україні з питань вивчення англійської мови Джон Сілвер, директор ГО "Глобал Офіс" Оксана Нечипоренко, куратор даного проекту Любов Залюбівська та голова Берегівської РДА Іштван Петрушка.
Гості познайомились з волонтерами, поспілкувались з учнями та провели конференцію із задіяними в мовних таборах міста та району вчителями.
Проект GoCamp вчить школярів долати мовні та культурні бар’єри, розвивати критичне мислення та вже зараз задумуватися про майбутню професію.
Ми дуже вдячні за таку можливість і сподіваємось, що такі пришкільні табори стануть гарною традицією у нашому регіоні.

Переглядів: 51 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar