10:56
ДЖЕРЕЛА ТОЛЕРАНТНОСТІ

Цього року, вперше, 6 учнів – лідери учнівського самоврядування шкіл Берегівського району, відпочивали у таборі «Джерела толерантності» у мальовничому регіоні Україні – Українських Карпатах, у пансіонаті «Славський», смт. Славське, Сколівського району, Львівської області. 

Табір "Джерела толерантності" в Україні діє вже 16 років поспіль. Це - унікальний освітній проект, завдяки якому діти з різних етнічних спільнот відпочивають разом, вчаться долати стереотипи, гідно презентувати себе і свою етнічну громаду, розуміти один одного та взаємодіяти у своїй місцевій громаді, в країні та у світовому співтоваристві.

Меценат і організатор відпочинку дітей - голова райдержадміністрації - Іштван Петрушка.
"В Україні проживають представники багатьох національностей. Кожна культура унікальна і цікава по-своєму. Пізнаючи особливості різних народів, діти глибше усвідомлюють власну ідентичність. Я радий, що наші учні змогли відкрити для себе багато нового, отримати нові знання, враження і знайти друзів. Це допоможе їм краще розуміти світ і бути відкритими до інших культур та досвідів.

Діти приїхали відпочившими та повні незабутніх вражень. 

Батькі та учні висловлюють щиру подяку голові райдержадміністрації, Іштвану Петрушці та керівництву відділу освіти, молоді та спорту  за надану можливість.

 

 

Переглядів: 32 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar