20:47
ЧАС ОСВІТИ ЗА ФІЛІЖАНКОЮ КАВИ

  "Час освіти за філіжанкою кави". Таку назву мала серпнева конференція освітян Берегівського району з елементами #EdCamp, що відбулася сьогодні, 29 серпня, на базі реконструйованого районного Будинку вчителя. Вперше традиційний формат конференції був змінений і усі учасники могли вільно поспілкуватися у неформальній обстановці і випити кави. 

З вітальними словами до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, заступник голови районної ради Василь Горват та Орос Ілдіко – голова комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики Закарпатської обласної ради, голова угорськомовного педагогічного товариства.

У ході конференції, очільниця відділу освіти, молоді та спорту Дьенді Шімон підвела підсумки 2017/2018 навчального року та інформувала присутніх про підготовку до нового навчального року. 

Досвідом співпраці з громадскістю поділилася керівниця Великобактянського НВК Вовчок Анжеліка. 
Для блищого знайомства з Новою українською школою, тренери Хіміч Іванна та Шімон Андріана провели тренінг з керівниками, які на мить могли відчути себе маленькими школярами. Одним словом, атмосфера сприяла дружньому спілкуванню, обміну думками та досвідом.

«Колись один із засновників Першої французької республіки Дантон сказав: «Після хліба найважливіше для народу – школа». І це істина правда. 
Реформи, що розпочаті в нашій державі, і в освіті зокрема – це обов’язкова умова творення сучасної нової України. Освітня реформа - є однією з рушійних у суспільстві. Час для змін настав і ми маємо змінювати себе, своє ставлення до роботи. Маємо бути відповідальними. Навіть не перед державою, а перед своїми дітьми, громадою! Шановні освітяни, сил вам, творчої енергії і натхнення! Успіхів і нових досягнень новій українській школі!», - побажав голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

  

    

Переглядів: 55 | Додав: beregosvita711 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar